Goji Berry 500

suplement goji berries
4.56/5

Goji Berry 500 – Kiedy w 2015 roku zrobiło się głośno na temat jagód Goji, było tylko kwestią czasu, aż w naszym rankingu zawita nowy produkt na bazie tybetańskich jagód, który zadowoli nie tylko osoby chcące zrzucić wagę, a także osoby które o właściwościach tej cudownej rośliny posiadają już jakąs wiedzę.

Motto które jest zawarte na opakowaniu:

Your weight under control – Twoja waga pod kontrolą

daje nam do zrozumienia, że preparat jest nie tylko dla osób które chcą szybko schudnąć, lecz także tych które chcą osiągnąć idealną wagę, która będzie najlepsza dla naszego dobrego samopoczucia i żebyśmy mogli się cieszyć dobrym stanem zdrowia.

O właściwościach i krótkiej historii jagód goji możecie przeczytać w naszym kąciku Natura w pigułce.

Zasługa tak dużej popularności Goji Berry 500 na całym świecie nie jest przypadkowa. Na rynku dostępnych jest tak dużo różnego rodzaju suplementów, ekstraktów, płynów  a także suszonych jagód goji berries które są co prawda wytwarzane na bazie jagód tybetańskich ale niestety są to jagody pochodzące z upraw komercyjnych.

Wiele międzynarodowych koncernów kiedy wyczuło duży biznes jaki może osiągnąć sprzedając różnego rodzaju tabletki odchudzające i inne suplementy z jagodą goji berry postawiło na ilość a nie na jakość.

Wszystko zaczęło się pod koniec 2014 roku za sprawą kilku światowej sławy gwiazd sceny muzycznej. Goji Berry 500 rozreklamowany w świecie gwiazd szybko zaczął być ogólnie dostępny, jego popularność dotarła również do Polski. Największą siłą tego preparatu są jagody pochodzące bezpośrednio z dzikich naturalnych tybetańskich pól.

Goji Berry 500 może być stosowany przez całą rodzinę, to nie tylko utrata i kontrola wagi.

 • Sprawia że Twoja skóra staje sie bardziej jędrna i gładka
 • Pomaga zwalczyć cellulit
 • Poprawia libido
 • Zwiększa sprawność seksualną i płodność
 • Zapobiega powstawaniu komórek rakowych
 • Opóźnia efekty starzenia
 • Zwiększa witalność
 • Zwiększa poczucie własnej wartości
 • Poprawia nastrój

 

W przypadku kobiet będących w ciąży lub karmiących piersią zelecana jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania GojiBerry500.

Przy stosowaniu suplementu u pozostałych osób nie stwierdzono występowania żadnych skutków ubocznych.

Strona www: GojiBerry500.pl

Sugerowana cena detaliczna: 117zł

 Dzięki współpracy z polskim dystrybutorem GojiBerry500 

jesteśmy w stanie zagwarantować

Ceny już od 58,16 zł za opakowanie przy wybranych pakietach.

Pamiętaj, że zamawiając za naszym pośrednictwem, Masz 100%  gwarancji tego że produkt jest oryginalny, przebadany klinicznie i jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce.

ZAMAWIAM GOJIBERRY500 

Pomóż innym podjąć właściwą decyzję, możesz ocenić preparat jeden raz na 30 dni. Jeżeli dopiero zaczynasz stosować tabletki odchudzające, nie zapomnij wrócić za jakiś czas, żeby wystawić ocenę.

Twoja ocena tabletek:

8 Komentarzy do "Goji Berry 500"

 1. Hej, czy te tabletki są naprawdę takie dobre. Stosował je ktoś?

 2. Też w grudniu kupiłam suszone goji berries ale w supermarkecie, z sante chyba były ale smakowały jak rodzynki a ja ich nie cierpię. Na poczatku stycznia zamówiłam goji bery 500 i jak narazie 3 kilo mniej. Od poniedziałku biorę się za jakieś ćwiczenia i cel 8 kilo w lutym. Trzymajcie kciuki.

 3. Proszę mi powiedzieć czy to naprawdę pomaga?tyle się słyszy o oszustach

 4. Mogę tylko napisać tyle, że zamawiałam telefonicznie w środe wieczorem tj. 2 marca i w piątek 4 marca kurier dostarczył mi przesyłkę w której było 6 opakowań acaiberry900 wraz z paragonem fiskalnym i danymi firmy. Czy skuteczne jeszcze nie wiem, ale pani na infolinii zapowiedziała, że w razie braku efektów mogę zwrócić nierozpoczęte opakowania i zostaną mi zwrócone pieniądze.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany


*